| MOQ: | 100 |
| Price: | 4.65 |
| Technique | Hot Rolled and Cold Rolled |
|---|---|
| Type | Plate, Coil, Strip |
| Thickness | Hot rolled: 0.3mm to 3mm Cold rolled: 3mm to 120mm |
| Width | 1000mm, 1500mm, 2000mm or customized |
| Length | 1000mm to 6000mm or customized |
| Standard | ASTM A240, ASTM A167, JIS, SUS, EN, DIN, GB, etc |
| Edge | Mill edge and slit edge |
| Material Grade | Monel 400, Monel K-500, Monel R405 |
| MOQ: | 100 |
| Price: | 4.65 |
| Technique | Hot Rolled and Cold Rolled |
|---|---|
| Type | Plate, Coil, Strip |
| Thickness | Hot rolled: 0.3mm to 3mm Cold rolled: 3mm to 120mm |
| Width | 1000mm, 1500mm, 2000mm or customized |
| Length | 1000mm to 6000mm or customized |
| Standard | ASTM A240, ASTM A167, JIS, SUS, EN, DIN, GB, etc |
| Edge | Mill edge and slit edge |
| Material Grade | Monel 400, Monel K-500, Monel R405 |