| MOQ: | 50 |
| Price: | 31.5 |
| Product Type | Size Range |
|---|---|
| Plate/Sheet | 0.5~60.0mm (THK) × 2000mm (WIDTH) × 6000mm (LENGTH) |
| Bar (Round) | Φ5.5~250mm |
| Bar (Square) | 40~240mm × 40~240mm |
| Strip | 0.05~3.0mm (THK) × ≤420mm (WIDTH) |
| Seamless Pipe | 0.2mm~508mm (OD) × 0.5mm~18mm (WT) |
| Welded Tube | 0.5mm~120mm (OD) × 0.05mm~10mm (WT) |
| Wire | Φ0.1mm~18mm |
| MOQ: | 50 |
| Price: | 31.5 |
| Product Type | Size Range |
|---|---|
| Plate/Sheet | 0.5~60.0mm (THK) × 2000mm (WIDTH) × 6000mm (LENGTH) |
| Bar (Round) | Φ5.5~250mm |
| Bar (Square) | 40~240mm × 40~240mm |
| Strip | 0.05~3.0mm (THK) × ≤420mm (WIDTH) |
| Seamless Pipe | 0.2mm~508mm (OD) × 0.5mm~18mm (WT) |
| Welded Tube | 0.5mm~120mm (OD) × 0.05mm~10mm (WT) |
| Wire | Φ0.1mm~18mm |