| MOQ: | 30 |
| Price: | 650 |
| Standard | ASTM A36, ASTM A572, JIS G3192, GB/T706 |
|---|---|
| Standard Length | 6m, 9m, 12m or as required |
| Grade | A36, Gr.50/70, SS400, Q235, S235JR, S355JR |
| Size Range | 20x20mm to 200x200mm, 50x32mm to 200x125mm |
| Minimum Order | 25 tons (1 container) |
| Surface Treatment | Black or Galvanized |
| Product Name | Angle Steel |
|---|---|
| Size Range | 204# ~ 25# (comprehensive size list available) |
| Length Options | 6M, 9M, 10M, 12M, or custom lengths |
| Accessory Kit | Anti-theft bolt, nut, washer and related components |
| MOQ: | 30 |
| Price: | 650 |
| Standard | ASTM A36, ASTM A572, JIS G3192, GB/T706 |
|---|---|
| Standard Length | 6m, 9m, 12m or as required |
| Grade | A36, Gr.50/70, SS400, Q235, S235JR, S355JR |
| Size Range | 20x20mm to 200x200mm, 50x32mm to 200x125mm |
| Minimum Order | 25 tons (1 container) |
| Surface Treatment | Black or Galvanized |
| Product Name | Angle Steel |
|---|---|
| Size Range | 204# ~ 25# (comprehensive size list available) |
| Length Options | 6M, 9M, 10M, 12M, or custom lengths |
| Accessory Kit | Anti-theft bolt, nut, washer and related components |