| MOQ: | 54 |
| Price: | 2.14 |
| Product Name | Stainless Steel Strips |
|---|---|
| Thickness | 0.1 - 3.0mm |
| Surface Finish | 2B, Bright, Hairline |
| Width | 6 - 1219mm |
| Standard | ASTM A240 / JIS G4305 / EN 10088 |
| Hardness | 1/4H, 1/2H, 3/4H, FH or as requested |
| Other Grades | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 317L, 321, 347, 409L, 410, 420, 430, 440, etc. |
| Minimum Order Quantity | 300 Kgs |
| MOQ: | 54 |
| Price: | 2.14 |
| Product Name | Stainless Steel Strips |
|---|---|
| Thickness | 0.1 - 3.0mm |
| Surface Finish | 2B, Bright, Hairline |
| Width | 6 - 1219mm |
| Standard | ASTM A240 / JIS G4305 / EN 10088 |
| Hardness | 1/4H, 1/2H, 3/4H, FH or as requested |
| Other Grades | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 317L, 321, 347, 409L, 410, 420, 430, 440, etc. |
| Minimum Order Quantity | 300 Kgs |